• 17 خرداد 1400
  • 235
رییس مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی خبرداد؛

بهره مندی بیش از 30هزارو700بیمار و مصدوم از خدمات درمانی

رئیس مرکزآموزشی درمانی امداد شهید بهشتی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از30هزارو700 بیمارو مصدوم، ازخدمات تخصصی درمانی و پزشکی این مرکز بهره مند شده اند.

 بهره مندی بیش از 30هزارو700بیمار و مصدوم از خدمات درمانی در سبزوار

به گزارش وبدا/ دکتر ایوب توکلیان در گفتگو با وبدا اظهار کرد: مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار به عنوان تنها مرکز ترما و سوانح غرب خراسان، به بیماران و مصدومین حوادث ترافیکی خدمات تخصصی ارائه میدهد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از30هزارو700 بیمارو مصدوم به این مرکز مراجعه داشته اند که از این تعداد یکهزارو 200 نفر مصدومین ناشی از حوادث ترافیکی بوده اند.

رئیس مرکزآموزشی درمانی امداد اضافه کرد: طی این مدت تعداد 2هزارو150 نفر در این مرکز بستری و13هزارو 920بیمارومصدوم خدمات سرپایی را دریافت کرده اند.

دکتر توکلیان با اشاره به انجام یکهزار ششصد عمل جراحی در این مدت،گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 16هزاروچهارصد بیمار و مصدوم از خدمات پاراکلینیکی مرکزآموزشی درمانی امداد شهید بهشتی بهره مند شده اند.

وی بیان داشت:همچنین در این بازه زمانی خدمات تخصصی درمانی در درمانگاه و کلینیک ویژه این مرکز برای 2هزار400مراجعه کننده ارائه شده است.

دکتر توکلیان تصریح کرد:نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز دوم،پذیرش و بستری بیماران مسمومیت و ارولوژی و بستری در بخش جراحی اعصاب، آماده سازی درمانگاه جهت پذیرش بیماران اعصاب و روان واسعی و آماده سازی بخش جراحی اعصاب جهت بستری بیماران کووید19 در صورت تکمیل ظرفیت بیمارستان واسعی از دیگر اقدامات این مرکز در این مدت می باشد.

رئیس مرکزآموزشی درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار خاطرنشان کرد: این مرکزبا داشتن کادر پرستاری و درمانی مجرب و متعهد و دارا بودن بخش های تخصصی ،ارائه خدمات درمانی استاندارد به مردم منطقه و شهرستان های اطراف را برعهده دارد./آزاد

 

 

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *